Služby

Služby

Popis nabízených služeb:

Blahodárný vliv masáží na lidský organismus
DOTEKY JSOU JEDNOU Z NEJSTARŠÍCH FOREM LÉČENÍ LIDÍ.
Pravidelné a dobře prováděné masáže Vás zbaví napětí, které nám působí náročné úkoly v práci, ve škole, v rodině, neustálý tlak informací, narušených mezilidských vztahů, stres, spěch atd. Zatuhlé fascie v těle a napětí můžou způsobovat bolesti hlavy, špatnou hybnost ramen, zablokovanou některou část páteře nebo jiný zdravotní diskomfort. Na masáž reagují nejen svaly, že zvláční, změknou, začnou se uvolňovat, zlepšuje se prokrvení tkání a ohebnost končetin. Povzbuzení krevního a lymfatického oběhu se usnadňuje vylučování odpadních látek. Masáží se uvolní napětí i stres, osvěžuje tělo i mysl .

V den masáže je dobré dodržovat přiměřený pitný režim, cca 1,5 až 2 litry neperlivých tekutin. Pozor, je třeba dbát ohled na zvyklosti vašeho těla a pít zhruba množství, na které je tělo zvyklé….Každý člověk je nejen originál ale během svého života má určité návyky, které není dobré náhle a rychle měnit….

Před masáží je dobré alespoň 90 minut nejíst, pokud je možnost, je vhodné se osprchovat.

Pro zvýšení relaxace a naladění mozku do regeneračních frekvencí, probíhají masáže při relaxační hudbě.

Regenerační efekt masáží je možné zvýšit tím, že se během masáže přeruší slovní komunikace s masérem a tak se lépe masírovaný naladí na příjem pozitivní energie.

Během masáže dochází ke zlepšení činnosti krevního a mízního řečiště a dostatečná hydratace Vám pomůže odstranit z těla škodliviny a odpadní produkty metabolismu. Po masáži je dobré strávit asi 60 – 120min relaxací v teple, bez náročné fyzické a psychické aktivity. Je dobré popíjet nejlépe čistou neperlivou vodu a být v klidu a v pohodě.

Manuální lymfodrenáž – jemná masážní technika zaměřená na podporu funkce lymfatického systému. Regeneruje a detoxikuje tělo, zbaví je přebytečné vody a odpadních látek. Pomáhá při problémech s celulitidou, s otoky, zlepšuje kvalitu pleti, posiluje imunitu. Lymfatický systém sbírá a transportuje z těla škodliviny, ať již získané z vnějšího prostředí nebo jako odpadní produkty metabolismu.

Reflexní masáže – vychází z principu, že bolest v reflexní plošce je přímo úměrná dysfunkci v příslušném orgánu. Za pomoci tlaku a masírování reflexních bodů se stimulují reflexní dráhy a zlepšuje se činnost jednotlivých orgánů. Provádí se na rukou nebo nohou.

Medová detoxikační masáž

Při této masáži dochází díky medu k „vytahování škodlivin z těla“. Léčivá síla medu působí přes kůži do hloubky (kde působí detoxikačně) ale současně také vyživuje a revitalizuje organismus. Vhodná metoda pro pro nemocné s revmatismem, unavené stresem a při celkovém vyčerpání.

Zdravotní účinky medu : antibakteriální, protizánětlivé, posílení nervů a imunity, zdroj energie, vysoký obsah lehce vstřebatelných minerálů a vitamínů a stopových prvků.

Intuitivní kombinovaná masáž

Regenerační masáž při které se dle intuice maséra a potřeb klienta kombinují různé druhy masážních technik.

Detoxikační a regenerační zábaly

Složení : humát draselný, lignohumát draselný, kys.jantarová, silymarin. použití – záněty/svalů, šlach, zubů/, bolesti pohyb.aparátu – artroza, artritida, revma, obklady páteře a svalů, otoky, regenerace kůže, analgetický účinek, záněty svalů a šlach.
Lignohumáty – přírodní látky jsou schopné prostupovat hluboko do tkání, kde na principu osmózy vážou na sebe odpadní látky a tyto odvádí přes kůži ven. Povrch pokožky se čistí, prokrvuje, hojí a regeneruje. Zábaly se provádí za obvyklé /pokojové/ teploty.

Trigger points – masáž spoušťových bodů /ztuhlých bolestivých uzlíků ve svalech/, které způsobují a přenášejí bolest a blokády i na vzdálenější místa v těle.V tomto místě je narušen pohyb svalových vláken, čímž se omezí proudění krve a tím i okysličování místa. Sval zde může zvazivovatěť a ztratit svou pružnost. Někdy se zde mohou ukládat odpadní látky, které mohou časem vést ke kalcifikaci. Takto mohou vzniknout výrůstky, způsobující bolest. Spoušťové body mohou vzniknout kombinací pohybový stereotyp + přetížení + stres.

Baňkování – má účinek všeobecný /zlepšení krevního oběhu a toku lymfy, regulace autonomního nervového systému/ a místní /zmírnění bolesti, uvolnění ztuhlého svalstva/. Vzniklým podtlakem baňky dochází ke zvýšení prokrvení a tím přes reflexní zóny k podpoře potřebných orgánů.

Bioptronová lampa – světelná terapie polarizovaným světlem působí biostimulačně do hloubky živé tkáně. Podporuje regeneraci buněk na úrovni buněčných membrán a enzymatické procesy uvnitř buňky. Světlo o vlnových délkách 400 – 2000nm ovlivňuje regeneraci buněk až do hloubky několika cm pod povrchem těla.
Použití – drobná poranění, záněty dutin, kožní onemocnění, problémy s pohybovým aparátem -revma, artroza, natažení  a namožení svalů a šlach, záněty pohybového aparátu, bolesti kloubů a páteře apod.

HandyCure – je nízkoúrovňová laserová terapie(LLLT), které kombinuje nízkoúrovňový pulsní laserové záření, pulsující infračervené záření, viditelné červené světlo a statické magnetické pole. Základním účinkem laseru je biostimulace /regenerace buněk/ , zmírnění bolesti /snížení citlivosti nervových zakončení v těle/, posílení buněčného metabolismu a protizánětlivý efekt polarizovaného světla. Poskytuje úlevu od bolesti, , podporuje uvolnění svalové tkáně, zlepšuje krevní mikrocirkulaci, uvolňuje zánět buněčné tkáně (záněty svalů, kloubů, šlach)

Použití : zmírnění bolesti menších svalů a kloubů (prsty, kotník, loketní kloub, zápěstí,), zmírnění artritidy, svalových křečí, problémy s s páteří, koleny, kyčelními klouby a rameny, ostruhy patní kosti

Tělové a ušní svíce jsou další možností jemné  a šetrné detoxikace  a harmonizace organismu.

Základem terapie je tzv. komínový efekt, který vzniká při hoření svíce přiložené k tělu – může pomoci uvolnit bloky v těle.

Tělové svíce – pomáhají stimulovat meridiány, čímž zlepšují tok energie, regeneraci daného místa , obnovu a uvolnění bloků na energetické úrovni. Mohou pomoci šetrně zmírnit bolest v daném místě, pomáhají při detoxikaci, k harmonizaci a aktivaci lymfy. Pomáhají uvolňovat energetické blokády a nahromaděné škodliviny v těle. 

Pomáhají mírnit bolesti hlavy, migrény, chronické i akutní rýmy, záněty sředního ucha, mohou ulevit od stresu .

Tělové svíce orgonitovézesílený očistný účinek , pracují současně na několika úrovních harmonizace organismu. 

Prostorové svíce s orgonitem – čištění prostoru plamenem i pozitivním vyzařováním orgonitu.

Unikátní orgonitová mýdla – mají pozitivní energetické vyzařování

Prodej širokého sortimentu přírodních produktů pro podporu zdraví a šetrné detoxikace.

Náplasti detoxikační – detoxikace díky speciálnímu složení, nejčastěji přes plosky nohy, (lze ale i jiné části nohou), kde je mikrosystém orgánů celého těla.

Uhlíková náplast  hřejivá – pro prohřátí a uvolnění  problémů s pohybovým aparátem, použití 8 – 12hodin

Fytonáplast Jian Kangzdravý pohyb, byliny + éterické oleje  pro posílení kloubů

Fytonáplast Wutongžádná bolest, byliny + éterické oleje pro uvolnění bolestí svalstva a pohybového aparátu

Měření stavu energie přístrojem Supertronic metodou EAV

Orgány v těle jsou vzájemně propojeny energetickými drahami, které slouží nejen k rozvádění energie, ale zároveň také jako informační kanály mezi jejími jednotlivými částmi. Dojde – li v průběhu energetických drah k poruše činnosti nějakého orgánu, může to znamenat řetězovou reakci v průběhu celé dráhy. Proto je dobré zvážit všechny šetrné možnosti DETOXIKACE a následné REGENERACE ORGANISMU. K tomu jsou určeny přípravky firmy ENERGY, které slouží k udržení harmonických pochodů v jednotlivých systémech a ke spolupráci mezi nimi.

Přístroj SUPERTRONIC měří elektrický odpor kůže v předem definovaných akupunkturních bodech. Měření vychází z metody „elektroakupunktury dle Dr.Volla – tzv. EAV „.Měřením lze zjistit okamžitý stav energie elektroakupunkturních drah, které odráží fungování těla. Kromě stavu oslabení energetických drah lze vytestovat vhodnou kombinaci nejefektivnějších přírodních produktů pro regeneraci a detoxikaci konkrétního organismu.

Individuální optimalizace stravy – stanovení ideálního paliva“ pro Vaše tělo  v souladu s přírodou. Může to být významná pomoc nejen v podpoře zdraví, imunity ale i pro Vaši optimální váhu .

Orgonit – zářič, přetvářející negativní záření na kladné, čistí prostor od negativních projevů a forem. Pohlcuje negativní energii na základě fyzikálních zákonů. (Wilhem Reich ORGON). Prodej produktů využívající principu orgonové terapie – orgonitové svíce, orgonitové tělové svíce, harmonizační polštářky na posílení energie. 

Magnetické bandáže s pernamentními magnety. Tato šetrná přírodní terapie zlepšuje prokrvení a okysličení tkání, urychluje látkovou výměnu a detoxikaci, podporuje hojení ran .  Má protizánětlivé, protirevmatické a protibolestivé působení. Je vhodná i pro degenerativní a zánětlivé postižení kloubů a rehabilizaci pohybového ústrojí  s postižením kloubním, svalovým a vazivového aparátu.

Stupeň snížení bolestí kloubů a páteře je závislý na individuální vnímavostí člověka na magnetické pole, na jeho věku a charakteru onemocnění či poškození zdraví. Podušky jsou vyrobeny z bavlněného froté, proto je údržba jednoduchá.

Dárkové poukazy našeho studia OD SRDCE

Hledáte vhodný dárek pro své blízké?

 Nabízíme možnost zakoupení dárkového poukazu s možností čerpání našich služeb, nákupu zboží nebo jejich kombinaci. Dárkový poukaz je možné zakoupit v našem regeneračním centru, nebo jej také posíláme poštou, po uhrazení ceny.