Zásady pro zdraví

Zásady pro zdraví

 1. Dostatek přiměřeného pohybu, pokud možno pravidelného. V případě různých prac.činností by mělo platit: dopoledne činnost spíše duševní, odpoledne činnost fyzická. Při malé pohybové aktivitě či nehybnosti dochází mimo jiné k demineralizaci – odvápňování a řídnutí kostí. Pravidelně cvičte, nejlépe 30min – zlepší se svalové uvolnění a rovnováha.
 2. Pokud to půjde, vyvarovat se stresu, který velmi nenápadně ale zcela zásadně oslabuje zdraví..
 3. Svůj životní styl přizpůsobit dle dědičných dispozic! Snažit se preventivně omezit možná rizika zdravotních problémů daných geneticky! A to nejlépe pozitivní úpravou životního stylu a stravy.
 4. Udržovat tlak, tep, hladinu cholesterolu a cukru v krvi pod hraničními hodnotami. tj.klidová hodnota Tk do 140/90, tepu do 90tepů/min, hladina cholesterol do 5milimolů/litr, hladina cukru do 6milimolů na litr krve.
 5. Snažit se o dostatek spánku a odpočinku, které zajišťují regeneraci organismu. Pozor na zdravotní rizika pro tělo negativního vlivu elektrosmogu.
 6. Udržovat správnou váhu a BMI index. Váha zbytečně navíc dodatečně zatěžuje páteř a klouby.
 7. Dbát na psychohygienu a snažit se udržovat mysl čistou. Mít na paměti, že často nezvládnuté emoce, stres, zloba a zášť může být spouštěčem zdravotních problémů. Mít trvale na paměti, že myšlenka je energií, která se projevuje  nejen ve vesmíru, ale i ve vašem těle….
 8. S otevřenou myslí a čistým srdcem sledovat co k nám za různorodé situace přichází. Snažit se usilovně hledat odpovědi na vzniklé situace a otázky. Nic není náhoda, ani ty nejneuvěřitelnější věci a situace! NÁHODY NEEXISTUJÍ ! Náhody jsou často jen netušené souvislosti týkající se našeho vyzařování okolo nás.
 9. Podporovat své zdraví a imunitu individuálně OPTIMALIZOVANOU  STRAVOU a PITNÝM REŽIMEM.  
 10. Pamatovat na to, že je dobré chránit se čistými myšlenkami a pevnou vůlí, aby člověk nepodléhal různým zdraví oslabujícím pokušením. A zvlášť v dnešní době aby člověk získal Boží ochranu „shůry danou…“
 11. Vaše zdraví je skutečně pouze Vaše záležitost! BERTE VÁŽNĚ SIGNÁLY VAŠEHO TĚLA!!! Může se stát, že ten kdo zbytečně zanedbá prevenci svého zdraví, bude možná muset zbytečně brzy řešit svoje zdravotní problémy…..
 12. Neklaďte na sebe příliš velké náklady – nestresujte se, naučte se říkat NE! Uvědomte si, že zásoby energie každého člověka jsou omezené….
 13. Uvědomte si, že nemoci, tělesné oslabení, degenerativní a jiné zdravotní problémy mohou být MYLNĚ považovány ZA PŘIROZENÝ JEV ÚMĚRNÝ VĚKU! Přitom se může jednat o důsledek NEPŘIROZENÝCH ŽIVOTNÍCH návyků , které bereme jako tzv.NORMÁLNÍ JEV DNEŠNÍ DOBY (stres, únava, nedostatek pohybu, trvalé kvaltování, nevhodná strava…..).
 14. Je dobré mít trvale na paměti, že POZITIVNÍ MYŠLENKY S VYSOKOU VIBRACÍ mohou naše tělo šetrně a bezpečně POSILOVAT v souboji se zdravotními problémy!!!
 15. Prosíme promyslete v klidu sympatické myšlenky staré zhruba 400 let,  Hippokrates: Potraviny budiž Vašimi léky! Pokud nejsi v otázce vlastního zdraví připraven změnit svůj život, není ti pomoci k nápravě zdraví..
 16. Brát v úvahu škodlivost elektrosmogu a jeho negativní vliv  nejen na kognitivní funkce mozku ale i na celkový zdravotní stav. V rámci možností se snažit jej omezit. /např.umístěním orgonitu, /
 17. Snažit se zjistit Vaši skutečnou ideální stravu (optimální „palivo “ pro své tělo) tak, aby vám v souladu s přírodou sloužilo zdraví /eliminace problémů s váhou, imunitou,  náladami, energií, nemocemi atd./
 18. Jednou za čas minimálně za 3 týdny si dovolte své tělo zklidnit,  hýčkat a harmonizovat nádhernou masáží, která Vás SKUTEČNĚ OSVĚŽÍ NA TĚLE i NA DUŠI a DOPLNÍ VÁM POTŘEBNOU ENERGII.. Uvolní svalstvo , šlachy,  fascie a lymfatický systém, které mají pro zdraví velký význam. Dále uvolní psychiku.
 19. Nezapomeňte, že zdravý způsob života, vyvážená strava, jasná mysl, čisté svědomí a laskavé srdce jsou vhodné předpoklady pro zachování fyzického i psychického zdraví.